Bývanie
v pokojnej časti
Starého mesta

Projekt sa nachádza v pokojnej časti Starého Mesta. Priamo pred bránami Horského parku a v bezprostrednej blízkosti historického centra Bratislavy. Užijete si tu ticho a pokoj, ktoré si môžete kedykoľvek spestriť ruchom mesta. Zároveň budete mať dostatočný priestor na aktívny oddych či prechádzky s priateľmi a rodinou.

Vyberte si byt

Príroda na dosah

Rezidencia Búdková vás presvedčí, že aj v Starom Meste sa dá žiť uprostred prírody. Zelená strecha apartmánov i obrovský park pred bránami projektu vám zaručia, že krásy prírody sa dajú vychutnávať každý deň.

Vynikajúca poloha

Ráno si namiesto stresu a zhonu vychutnajte beh po parku či kávu s výhľadom na mesto. Ponáhľať sa rozhodne nemusíte. Z Rezidencie Búdková sa dostanete na všetky strategické miesta mesta za niekoľko minút.

Veľkorysé priestory

Život si najlepšie vychutnáte, ak naň budete mať dostatočný priestor. Preto sú v projekte Rezidencia Búdková nadštandardné byty s veľkorysými izbami, ktoré dokážu splniť potreby aj tých najnáročnejších obyvateľov.

Bezpečný domov

Pri projektovaní Rezidencie Búdková sme si dali mimoriadne záležať na súkromí a bezpečnosti. K dispozícii získate vlastnú príjazdovú cestu, detské ihrisko v areáli projektu i pokojnú a bezpečnú lokalitu Horského parku.

Občianska vybavenosť

Zo skvelej adresy je to všade blízko. Z Rezidencie Búdková sa dostanete do škôlky, školy, potravín aj reštaurácií za pár minút. Samozrejmosťou je výborná dopravná dostupnosť a blízkosť zastávky MHD.

Voľný čas

Máte radšej ranný beh, prechádzky v najkrajšom parku Bratislavy, venujete sa bicyklovaniu, prípadne skôr uprednostníte posedenie v príjemných podnikoch na úrovni? Na tom nezáleží. V oblasti Horského parku to budete mať všetko na dosah.

1 min

Horský park

3 min

Školy a škôlky

5 min

Centrum mesta

5 min

Diaľnica D2

Horský park

Rozsiahly mestský park, ktorý sa nachádza v strede mesta, pričom disponuje pôvodnou faunou a flórou. V Horskom parku sa môžete naplno oddať aktívnemu odpočinku, zrelaxovať a načerpať energiu. Rovnako ho môžete využívať na stretnutia s priateľmi a rodinou. To všetko pár minút od historického centra mesta.

Zastávka MHD

Školy a škôlky

Potraviny

Reštaurácie

Obchody

Pošta

Zoo